CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Jak złożyć zamówienie na maszynę?


Należy przesłać wiadomość email z zapytaniem dotyczącym wybranej maszyny określając rodzaj, model i wymagane parametry. Po otrzymaniu od nas w odpowiedzi oferty handlowej z określeniem warunków zakupu należy dokonać przedpłaty zaliczki w kwocie podanej w ofercie.
Jak wygląda płatność za maszynę?


Płatność przelewem w terminie i kwocie uzgodnionej w zależności od dostępności maszyny będzie przez nas podana w ofercie.
Co obejmuje cena maszyny?


W zależności od wartości maszyny, cena zawiera koszt maszyny wraz z dodatkowymi usługami określonymi w ofercie (takimi jak dostawa, montaż, serwis maszyny)
Jak można sfinansować zakup maszyny?


Oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingu w EFL i Santander Leasing
Czy mogę zobaczyć wcześniej wybraną maszynę?


Obejrzenie maszyny przed zakupem dostępnej w naszym magazynie jest przez nas zdecydowanie zalecana, w celu sprawdzenia, czy wybrana maszyna spełnia Państwa oczekiwania. Część maszyn posiadamy w naszym magazynie, w przypadku innych maszyn, których nie mamy aktualnie na stanie a zostały one zakupione przez wcześniejszych klientów, obejrzenie maszyny będzie możliwe w zależności od zgody jej właściciela.
Jak długo potrwa instalacja maszyny?


Instalacja maszyny będzie zrealizowana w terminie 3 –5 dni roboczych od daty dostarczenia maszyny. Sam proces instalacji zależny jest o stopnia złożoności maszyny i trwa zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych.
Skąd będę wiedzieć jak obsługiwać maszynę? Czy do maszyny będzie dołączona instrukcja obsługi?


Do każdej zakupionej maszyny dołączamy instrukcję obsługi DTR. Po instalacji maszyny dokonujemy wstępnego przeszkolenia pracowników obsługi w firmie kupującego maszynę. W przypadku najprostszych maszyn, szkolenie ma miejsce w naszym magazynie.
Ile potrwa dostawa maszyny?


W zależności od dostępności maszyny czas dostawy określony w ofercie to od 2 do 120 dni (maszyna na zamówienie u producenta),
Czy maszyny objęte są gwarancją?


Tak, na maszyny udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Dodatkowo, wykonujemy usługi serwisowe po okresie gwarancji.
Gdzie mogę kupić kleje, taśmy klejące itp. do maszyn?


Polecamy następujących dostawców: 1) Zakup taśm klejących do klejarek narożników MZC KN 40 Firma AWMPAK 04-796 Warszawa, ul. Heliotropów 21 tel 22 612 63 11 Firma INTERMAT 03-450 Warszawa ul. Ratuszowa 11 tel. 22 818 95 84 2) Zakup klejów do oklejania pudełek sztywnych do maszyny MZC LT SK 650 Firma FOBARO Sp. z o.o. 61-517 Poznań, ul. Robocza 40 tel. 069 81 66 616